5 Reasons to Install an Air Source Heat Pump

آیا پمپ های حرارتی برای شما مناسب هستند؟

پمپ های حرارتی چیست؟

آیا پمپ های حرارتی برای شما مناسب هستند؟

آیا ارتقاء سیستم پمپ حرارتی را برای راحتی بیشتر و مقرون به صرفه بودن در نظر می گیرید؟ پمپ های حرارتی روشی کارآمد برای گرم کردن و خنک کردن ساختمان شما بدون گرم کردن یا خنک کردن هوا هستند. چطور ممکنه؟ شیرجه بزنیم

پمپ های حرارتی به سادگی هوای گرم یا هوای سرد را از مکانی به مکان دیگر منتقل می کنند. به عنوان مثال، در تابستان، پمپ حرارتی شما هوای گرم را از ساختمان شما به بیرون منتقل می کند. در زمستان، پمپ های حرارتی گرما را از بیرون جمع می کنند و به داخل می آورند. از آنجایی که پمپ حرارتی شما در واقع کار گرمایش یا سرمایش را انجام نمی دهد، انرژی بسیار کمتری نسبت به سیستم های HVAC معمولی مصرف می کند. لوله بازکنی ارزان یادگاری ارائه دهنده کلیه خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه شبانه روزی در تهران، تخلیه چاه فاضلاب ، تشخیص و رفع ترکیدگی لوله و… با بیش از 15 سال سابقه کاری آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

لوله بازکنی در منطقه تهران

چگونه می توانم هوای گرم را از بیرون در زمستان دریافت کنم؟

سوال عالی مطمئنم از خودت میپرسی اما، ابتدا باید انواع مختلف پمپ های حرارتی را ذکر کنیم تا ببینیم چگونه با این مشکل مقابله می کنند.

پمپ های حرارتی با منبع هوا قادر به استخراج گرما از هوای بیرون برای گرم کردن ساختمان شما هستند (همیشه مقداری گرما در هوا وجود دارد). با این حال، در مکان‌هایی که سرمای شدید را تجربه می‌کنند، احتمالاً یک پمپ حرارتی منبع هوا برای نیازهای شما کافی نخواهد بود.

به همین دلیل است که ممکن است پمپ های حرارتی ژئوترمال را در نظر بگیرید. این پمپ ها گرما را از زیر زمین می کشند (هسته زمین منبع بسیار خوبی برای گرما است.). یک سری لوله یا یک “حلقه” در زمین نزدیک ساختمان شما قرار می گیرد. این حلقه ها سیالی را به گردش در می آورند که یا گرما را از زمین جذب می کند تا به داخل بیاورد یا گرما را از داخل به زیر زمین می برد. سپس هوای تصفیه شده از طریق شبکه ای از مجاری معمولی توزیع می شود. پمپ‌های حرارتی ژئوترمال برای مناطقی که سرمای شدید را تجربه می‌کنند ایده‌آل هستند، زیرا بدون توجه به دمای بیرون، گرما را به طور مداوم و قابل اطمینان از زمین می‌کشند.

نصب یک پمپ حرارتی ژئوترمال روی یک سازه موجود می تواند مشکل باشد، اما به هیچ وجه مشکل ساز نیست. بسته به ساختمان شما و محوطه سازی اطراف، احتمالاً راه های مختلفی برای نصب پمپ حرارتی ژئوترمال وجود دارد.

پمپ های حرارتی تولید گازهای گلخانه ای صفر می کنند زیرا کاملاً با برق کار می کنند (هیچ احتمالی برای مسمومیت با مونوکسید کربن وجود ندارد). آنها کنترل رطوبت عالی را ارائه می دهند و همچنین می توانند آب را برای ساختمان شما گرم کنند، که آنها را به یک تامین کننده انرژی ایده آل 2 برای 1 تبدیل می کند و تاثیرات محیطی شما را حتی بیشتر کاهش می دهد.

پمپ‌های حرارتی سبز، کارآمد و مؤثر، دمای یکنواختی را با بهره‌گیری از منبع تقریباً بی‌نهایت انرژی فراهم می‌کنند. زمین ما امروز با PSI صحبت کنید تا ببینید چگونه می‌توانیم ساختمان شما را با فناوری پمپ حرارتی سبزتر، کارآمدتر و سودآورتر کنیم.

برچسب ها: بدون برچسب

12 پاسخ

یک دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل منتشر نمیشود